AVRUPA NAKLİYAT

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmaya karar verdiniz. Ancak eşyalarınızın toplanması, mobilyalarınızın sökülerek paketlenmesi gözünüze büyümektedir. Yeni bir eve taşınmanın heyecanını yaşayamadan eşyaların toplanması, paketlenmesi ve taşınması derdi ile boğuşmak zorunda değilsiniz. bakırköy evden eve nakliyat ile siz sadece kişisel eşyalarınızı topluyorsunuz ve geri kalan diğer her şeyi biz sizin adınıza hallediyoruz. Size sadece yeni bir eve taşınmanın heyecanını yaşamak düşüyor.

Sizin belirlediğiniz gün ve saatte evinize gelen kadrolu ekibimiz eşyalarınızı hasar görmeyecek şekilde paketledikten sonra özenle nakliye aracına yerleştiriyoruz. Nakliye aracımızda güvenli bir şekilde yeni adresinize nakli gerçekleştirilen eşyalarınızı yine evinize kadar taşımakla kalmayıp montaj ve talebiniz halinde yerleştirme işlemlerinizi de yine ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Önemli not: firmamız evden eve nakliyenin yanı sıra ofis taşıma ,işyeri taşıma piyano taşıma eşya depolama hizmetlerini de vermektedir.

Fiyat Teklifi