AVRUPA NAKLİYAT

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Beşiktaş evden eve nakliyat şehir içi ve şehirlerarası nakliye alanında çalışmalarına devam etmektedir. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerimizin başında taşımacılık alanında yetiştirdiğimiz personelimiz ve sigortalı nakliye hizmeti veriyor oluşumuzdur. . Her ne kadar taşımacılık sadece beden gücüne dayanıyor gibi görünüyor olsa da eşyaların zarar görmemesi ve hasarsız olarak taşımasının sağlanması için iyi bir paketleme ve yerleştirmede gerektirmektedir. Bu da beden gücüne değil tecrübe ve eğitime dayanmaktadır.

Firmamız bünyesinde kadrolu olarak çalışan ekibimiz güvenilir, hızlı ve alanında eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Sigortalı olarak yapılan nakliye işlemlerinizde eşyaların firmamız ya da personelimizin kusuru nedeni ile hasar görmesi durumunda kayıplarınız kısa süre içerisinde telafi edilmektedir.

Önemli not: Beşiktaş semtinde evden eve nakliyat hizmetimizi yıllardır kusursuz vermekteyiz . ayrıca ofis , piyano ve işyeri taşıma hizmeti vermekteyiz. Yoğun talep üzerine firmamız eşya depolama hizmetini de isteyen müşterilere vermektedir.

Fiyat Teklifi