AVRUPA NAKLİYAT

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızı yeni adreslerine doğru yola çıkartırken eşyalarınıza bir şey olacak mı diye düşünmekten ve tedirgin olmaktan bıktıysan kesinlikle Avrupa Nakliyat’ı tercih etmelisiniz. Hizmetinden memnun kalmadığınız nakliyat firmalarından bıktıysanız en doğru nakliyat firmasının bizim firmamız olduğuna emin olabilirsiniz. Eşyalarınızı evinizden demontaj yaparak alıyoruz ve direk en uygun paketlere yerleştiriyoruz. Özel paketleme kutularına yerleştirilen eşyalarınız anında aracımızdaki yerini almaktadır.

Ancak yine de özel eşya sigortası henüz evinizden eşyalarınız çıkmadan yaptırılıyor ve bu sayede eşyalarınızın araca yerleştirilmesi esnasında dahi meydana gelebilecek hasarların önüne geçilmektedir. Zümrütevler evden eve nakliyat uzmanları yeni adresinize ulaştırdıkları eşyaları anında ambalajlarından çıkartarak istediğiniz yere yerleştirmektedir. Demontaj işlemi gerçekleştirilen eşyalarınızın montaj işlemi hemen gerçekleştirilmektedir. Bu sayede eşyalarınızda meydana gelen en ufak bir çiziği dahi uzmanlarımız evinizden ayrılmadan görmüş olursunuz ve hasarlarınızı anında talep edebilirsiniz.

Uzman personellerimiz, birbirinden farklı araçlar ile dolu filomuz ve son derece modern ekipmanlarımız ile sizlere nakliyat sektöründe var olan standartların üzerinde hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet vererek müşterilerini memnun etmeyi amaç edinen firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçtiğiniz taktirde dilediğiniz konuda sorularınızı yöneltebilir ve cevaplarınızı net bir şekilde alabilirsiniz. Evden eve nakliyatın uzmanları ile çalışmak ve güvenilir hizmet ile eşyalarınızın naklini sağlamak için kesinlikle ilk tercihiniz biz olmalıyız.

Önemli not: Firmamız şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetinin yanı sıra eşya depolama ve ofis taşıma hizmetide vermekte eşyalarınızı gönül rahatlığıyla firmamıza teslim edebilirsiniz.

Fiyat Teklifi